אודות

אודות / קצת עלינו /  הדרך שלנו / 
עם תחילת שנות התשעים, חלה התפתחות ניכרת בכל הקשור לנגישות ולזמינות עסקים הנותנים שירותיהם לציבור הרחב. השינוי היה ביכולת העסקית.
ע
ם השונים להעניק ללקוחות שירות טוב יותר, מהיר יותר, כזה המספק את הלקוח לשביעות רצונו ביעילות שונה ופחות מוכרת מזו שהיתה נהוגה עד אז.
בשנת 1992, נפתח לראשונה בזכרון יעקב, הסניף הראשון של "אייזיקס" שעד לא מזמן נקרא בשם "סופר זול אבי".
את הסופר הקימו שני האחים שהם ילידי זכרון יעקב, אבי ודני לבית משפחת אייזיק. היוזמה היתה לפתוח חנות למוצרי מזון, אשר יינתן בה מענה הולם ואחר ללקוחותיה.
"סופר זול אבי" הביא עימו תפיסה קצת אחרת בימים אלה של תחילת שנות התשעים: הסופר היה אינטימי ולא כך כך גדול מימדים יחסית לכל אותם סופרים חדשים שניבנו באותה תקופה, אך יחד עם זאת, היה בו מגוון רחב של מוצרים, גם בסיסיים וגם מיוחדים, הוקמו בו מחלקות המבוססות על נתינת שירות ישיר ללקוח (מחלקת אפיה, מעדניית דליקטסים, מחלקת בשר ועופות ומחלקת ירקות ופירות) ולצד כל אלה ניתן דגש לטריות המוצרים ואיכותם ולמחירים אטרקטיביים.
הייחוד של "סופר זול אבי"  התבטא ביכולת הלקוחות ליהנות מקניה המבוססת על מוצרים טריים ואיכותיים ויחד עם זאת ליצור קשר אישי המאפשר להם לפנות אל מנהלי החנות בכל בקשה ומתן מענה. שילוב זה של יחס חם ואישי, של היכרות אינטימית עם עובדי החנות, לצד קניות בחנות שהיא לא אותה "מכולת שכונתית" של פעם, אך גם לא גדולה דיה 'ללכת בה לאיבוד', היה שילוב מנצח לשני הצדדים, הן ללקוחות והן לצוות הסופר.
עם השנים, זכרון יעקב התפתחה ליישוב מודרני ואטרקטיבי, מה שהביא לגידול האוכלוסייה בה ולביקוש רב יותר של שירותים: היום, כ – 15 שנים אחרי, "סופר זול אבי" כבר לא לבד, ולסניף הוותיק הצטרפה חנות נוספת העונה לשם "אייזיקס"  
"אייזיקס" הינו הסניף השני שהוקם בשנת 2004 ומיקומו בין זכרון-יעקב לבנימינה. גם בחנות זו הושם דגש על צוות עובדים מסור, טריות המוצרים ואיכותם, על מחירים אטרקטיביים ועל אסטתיקה.
לאחרונה, שונה שמו של סניף "סופר זול אבי" ל – אייזיקס גם כן, והלקוחות יכולים ליהנות מחוויית קניה בשני סניפי הבית של אייזיקס.
כבר יותר מעשור, מאז הוקם הסניף הראשון של אייזיקס– והניסיון שלנו הוא הביטחון שלכם.
אצלנו ב – אייזיקס שמים דגש על מענה הולם – לך הלקוח ולך הלקוחה ומאחלים לכם חוויית קניה מוצלחת בבואכם אלינו  כי  אייזיקס הוא ביתכם.